• +90-242-324-3420 | info@grandemlak.com
 • Change Your Currency

Yatırım Fırsatları

Arama sonuçlarınız

Yatırım Fırsatları

tarafından gönderildi admin_grand üzerinde 21 Kasım 2018
0

Konut Yatırımı

Emlak ve Yatırım firması olan Grand Real Estate  Akdeniz ve özellikle Antalya kıyılarında onlarca farklı mülk ve projeden konut sahibi olma imkanı sunuyor.

Size sunduğumuz avantajlardan bir kaçı;

 • Geniş portföy ve işbirliği ağı sayesinde onlarca farklı konut arasından dilediğinizi seçme fırsatı,
 • Konum ve bölge olarak değer kaybetmeyecek alanlarda konu seçimi,
 • Yüksek kalitede ve modern inşaa edilmiş projelere yönlendirme bu tür konut satışı,
 • Modern sitelerde, konforlu bir yaşam üst düzey mimari çözümler üretmenize yardımcı oluyoruz.
 • Profesyonel satış ekibimiz sizi doğru yönlendirerek en en az maliyetle en karlı yatırımı yapmanızı sağlar,
 • Satış Öncesi ve Satış Sonrası hizmetlerimiz ile sorunsuz bir şekilde sizleri konut sahibi yapıyoruz.

Sizi Dinliyor ve Size Soruyoruz ! Hangi tür yatırım size göre ?

Firma olarak bizler yatırımcılarımıza, konut sahibi olmak isteyenlere, farklı yatırım seçenekleri ve satın alma fırsatları sunuyoruz.

 1. Tasarım aşamasında projeler: Bu şamada yatırımcı için projeye dahil olma avantajı, en uygun fiyata konut sahibi olma, iyi bir pay, hisse  alabilme ve projenin son hali oluşturuluncaya kadar öneriler yapma imkanı bulabilmesidir. Bu aşamada minimum ve maksimum katılım payı karşılıklı görüşmeler sonucunda alınır. Bu aşamada yatırım yapan yatırımcılar  en uygun ve yüksek getiri elde etme fısatını yakalarlar.
 2. Off-Plan Aşaması: Bu aşamada proje belirlenmiş, gerekli izinler alınmış olduğunda yatırımcılarımız bu aşamada proje içinden diledikleri gayrimenkulu alabilirler. ( Daire, Villa gibi)  Bütün inşaat firmaları belirli bir projeye belirli bir bütçe ile başlarlar ve bir plan doğrultusunda ilerlerler. Off Plan aşamasında konut sahibi olmanız inşaat firmasına fayda sağlayacağından daha uygun fiyata daire sahibi olabilirsiniz.
 3. İnşaat Aşaması: İnşaat aşamasında olan projelerde konut satın aldığınızda iç tasarım konusunda seçim yapma, renk, mermer, detay elçme fırsatı yakalarsınız. Ayrıca henüz inşaat aşamasında olan bir konutun fiyatı daha düşük olacağından daha karlı bir yatırım yapmış olursunuz.
 4. İnşaatı tamamlanmış bir projeden konut sahibi olma:  Türkiye ve Antalya’da yatırım yaptığınızda kaliteli ve sıcak bir iklimde iyi bir yatırım yapmış olursunuz. Tapunuzu hemen alabilir, ister kendiniz konutunuza yerleşebilir ister kiraya verebilir isterseniz de karlı bir şekilde tekrar satabilirsiniz.  Proje bitmiş ve tüm inşaat imalatları tamamlanmış olduğundan bu tür yatırımlar risk taşımaz. Bu nedenle direk konutunuzu kullanmaya başlayabilir Akdeniz ve Antalya’nın sahillerinde huzur dolu günler geçirmeye başlayabilirsiniz.

Özet olarak her aşamada karlılık vardır ancak ilk aşamalarda yatırım fırsatları ve karlılık büyükken risk oranı biraz daha yüksektir ve son aşamada risk düşük ve karlılık daha azdır.  Ancak tüm bu yatırımlarınızda Grand Real Estate yatırımcılarına güvenilir bir partner olmaya ve böylece karlılığı yüksek garantili yatırımlar yaptırmaya olanak sağlar.

 • Detaylı Arama

  Diğer Arama Seçenekleri
 • Archives

 • Etiketler

Email Listemize Kayıt Olun !

Bizden en son haberleri ve en güncel ilanları almak için e-posta listemize katılın.

TEBRİKLER ! BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KAYIT OLDUNUZ !

Listeleri Karşılaştır

×