• +90-242-324-3420 | info@grandemlak.com
  • Change Your Currency

Yatırımcılar İçin

Arama sonuçlarınız

Yatırımcılar İçin

tarafından gönderildi admin_grand üzerinde 21 Kasım 2018
0

Türkiye’de gayrimenkul piyasası Avrupa’nın en hızlı büyüyen piyasasıdır. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden; Almanya, İngiltere, Norveç, Finlandiya, Hollanda, Belçika ve diğer  BDT ülkelerinden  Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan gibi  ülkelerden binlerce insan Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmaktadırlar.

Yine son yıllarsa İran, Irak, Suriye, Suudi Arabistan, Dubai gibi ülkelerin bulunduğu orta doğudan da Türkiye olan ilgi artmıştır.  Bunun nedeni ekonomik büyümenin yanısıra  genel olarak düşük gayrimenkul fiyatları, düşük faiz oranları, kredi kolaylıkları, yüksek getiri olmasıdır.  Türkiye’nin en önemli faktörü gayrimenkul yatırımı açısından rakibi sayılabilecek birçok ülkeye nazaran garimenkul fiyatlarının çok düşük olmasıdır.

Grand Real Estate sizlere deneyimleri, piyasa bilgisi ve öngörü yeteneği ile sizlere en iyi gayrimenkul yatırımını yaptırmak için dizayn edilmiştir. Bu yapısı sayesinde Türkiye, Akdeniz ve Antalya’nın çeşitli bölgelerinde gayrimenkul portföy ağını her geçen gün genişletmektedir.

Sizde gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünüyorsanız çekinmeden bizi arayabilir, uzman kadromuzun bilgi ve deneyimlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

  • Detaylı Arama

    Diğer Arama Seçenekleri
  • Archives

  • Etiketler

Email Listemize Kayıt Olun !

Bizden en son haberleri ve en güncel ilanları almak için e-posta listemize katılın.

TEBRİKLER ! BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KAYIT OLDUNUZ !

Listeleri Karşılaştır

×