• +90-242-324-3420 | info@grandemlak.com
  • Change Your Currency

Nasıl Yatırım Yapılır?

Arama sonuçlarınız

Nasıl Yatırım Yapılır?

tarafından gönderildi admin_grand üzerinde 21 Kasım 2018
0

Zaman ve para günümüzde birbirini en çok seven ve en çok nefret eden iki faktördür. Zaman ve Para iyi bir gayrimenkul ile bir araya geldiğinde çok iyi sonuçlar alınabilecekken, Tersi durumlarda gayrimenkul yatırımınız diğer sektörlerdeki gibi aşırı esnek olmadığından değerini koruyacak ancak çok karlı da olmayacaktır. Antalya da Lider Emlak ve Yatırım Firmalarından biri olmak için hızla büyün firmamız Grand Real Estate sizler için zaman, para ve gayrimenkul üçlüsünü en iyi şekilde bir araya getirerek güçlü ve kazançlı yatırımlar yapmanızı sağlamaktadır.

Yani enflasyon, piyasanın değişken koşullarına karşı yatırımınızın değerini korunması, değer kazanması ve hatta yüzde 15 ile 25 üzerinde bir karlılık sağlanması firmamız tarafından her yatırımınız için hedef alınır. Profesyonel yada Bireysel yatırımcılar için en iyi alternatifleri bir araya getirmek için Grand Real Estate olarak sürekli kendimizi geliştirmekte ve portföy ağımızı genişletmekteyiz.

Deniz aşırı gayrimenkul yatırımları

Türkiye yatırım, iş, tatil ve eğlence için çok iyi bir ülkedir. Yüksek hizmet düzeyi, temiz ve bakımlı plajları, sıcak denizi, ılıman Akdeniz iklimi, temiz havası ve Vize kolaylıkları gibi onlarca iyi tarafından dolayı gayrimenkul geliştirme, gayrimenkul yatırımı yapma konusunda çok elverişli bir ülkedir. Bu yüzden dünyanın dört bir yanından yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Ayrıca yatırım fırsatları açısından çok güzel ve uygun fiyatlı gayrimenkuller ve çeşitli olanaklar yelpazesi oldukça geniştir. Neredeyse risksiz olan bu tür gayrimenkuller yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Sizde sıcak bir iklim, sıcak insanlar ve mükemmel bir doğa da yaşamayı hayal ediyorsanız Antalya ve çevresi tam size göre…

Bugün hala hızla büyümekte olan Antalya, her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilmekte ve her milleten binlerce insan ikinci konut ya da sürekli yaşamak için tercih edilmektedir. Grand Real Estate yabancı dil konuşabilen uzman gayrimenkul temsilcileri ile yurt dışından gelen emlak yatırımcılarına en iyi şekilde yatırım fırsatları sunmakta ve tüm müşterilerini Türk misafirperverliği ile ağırlamaktadır.

Türkiye ve Antalya da gayrimenkul yatırım planı

Türkiye’de gayrimenkul fiyatları yoğun talep nedeniyle her geçen yıl artmaktadır. Türkiye de arsa, arazi, daire, villa yada iş yeri yatırımı yaparak iyi kazançlar sağlayabilirsiniz. İstikrarlı ve sürekli büyüyen ekonomisi, yüksek yabancı yatırımcı ilgisi, risk oranın düşük olması, finans konularında esneklikler ve banka destekleri ile istediğiniz gayrimenkul yatırımını yapmanız çok kolay.

Bütün bu koşullar doğrultusunda Grand Real Estate siz değerli müşterileri için çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

Bunlardan bir kaçı aşağıdaki gibidir ;

1) Arsa, Arazi geliştirme,

2) Yapım aşamasında olan projelere, inşaatlara yatırım,

3) Hazır, bitmiş gayrimenkul yatırımları,

4) İkinci konut yatırımları,

Tüm bu geliştirmeler yapılırken Grand Real Estate, gayrimenkulleri sıkı kontrollerle inceleyerek ve yatırımcılar için sürekli karlılık oranlarında yükselen tablolar, bakım garantisi ve aynı zamanda kira garantisiyle birlikte gayrimenkul satın alma hizmeti sunuyoruz.

Yatırım önerileri ya da mevcut yatırım fırsatları için bizime iletişim kurabilirsiniz.

  • Detaylı Arama

    Diğer Arama Seçenekleri
  • Archives

  • Etiketler

Email Listemize Kayıt Olun !

Bizden en son haberleri ve en güncel ilanları almak için e-posta listemize katılın.

TEBRİKLER ! BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KAYIT OLDUNUZ !

Listeleri Karşılaştır

×