• +90-242-324-3420 | info@grandemlak.com
  • Change Your Currency

Neden Grand Real Estate ?

Arama sonuçlarınız

Neden Grand Real Estate

tarafından gönderildi admin_grand üzerinde 13 Haziran 2019
0

Yatırımcılar İçin

Grand Real Estate, yatırımcıları için günün koşullarına göre en iyi seçimi yaptırmakla birlikte her yatırımcısını ihtiyaç ve belkentilerine göre hareket etmektedir. Firma olarak tüm yükümlülüklerini yerine getirmekte ve bunu yaparken, zamanlı, hızlı sonuç alınabilecek gayrimenkul, inşaat ve yatırımlar için geniş fırsatlar sunmaktayız.

Satın Alımlarda

Müşterilerimizin her biri bizim aynı derecede önem arz etmektedir. Bu yüzden geniş ve özellikli bir  portföyümüzle, müşterilerimizin,  ihtiyaç ve isteklerini karşılamak için çalışıyoruz ve her müşterimiz için bireysel bir yaklaşım sergiliyoruz. Bizim amacımız sadece tüm gereksinimlerinizi karşılayan konut seçmek değil, aynı zamanda ; Türkiye’de emlak edindiğinizde ev bakımlarınızı, mobilya satın alırken ücretsiz danışmanlığınzı,evinizin kiralanması, evinizin tekrar satılması gibi tüm hizmetleri firma olarak sunmaktayız.

Ayrıca, tüm satışlarımızda müşterilerimizi en yüksek karlılıkla yatırımlar yaptırırken, bunu sürekli kılabilmek içinde indirimde olan, ugun fiyatlı olan, acil satılık olan ya da  promosyonlu olan gayrimenkulleri takip ederek müşterilerimizi bire bir bilgilendirmekteyiz.

Kiramalarda

Firmamız sektörde çok büyük bir hizmet açıklığını gidermiş ve büyük ve uzun çabalar sonucunda Antalya da en iyi  kiralama sistemlerinden  günlük ve yazlık amaçlı daire, villa kiralama sistemini kurmuş bulunmaktadır.

Ülkemizde tatil anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiğimiz ” Villa Tatil” ,  ” Evde Tatil” kurgusu Türkiye ekonomisine katma değer, ailelerin bütçelerine artı değer sağlamaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Dünyanın ve Türkiyenin çeşitli noktalarında bulunan çözüm ortaklarımız bizim işimizin çok önemli bir parçasıdır, bu nedenle en etkili bir biçimde siz müşterilerimize hizmet etmeye çalışırken çözüm ortaklarımızdan aldığımız destekle en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız.

Eğer sizde bir emlak acentesi iseniz dünya çapındaki diğer  ortaklarımız gibi sizde bizimle işbirliğinden yaparak çözüm ortağımız olabilir daha verimli çalışma fırsatlarından ve bilgi desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Web sitemize Acenta olarak kayıt olabilir, size özel içeriğimize ulaşabilir, kendi portföylerinizi web sitemizde yayınlabilir ve böylece dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan Emlak Yatırımcılarına, Emlak Arayanlara yada Emlak Kiralamak isteyenlere kolayca ve direk olarak ulaşabilirsiniz.

  • Detaylı Arama

    Diğer Arama Seçenekleri
  • Archives

  • Etiketler

Email Listemize Kayıt Olun !

Bizden en son haberleri ve en güncel ilanları almak için e-posta listemize katılın.

TEBRİKLER ! BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KAYIT OLDUNUZ !

Listeleri Karşılaştır

×