• +90-242-324-3420 | info@grandemlak.com
  • Change Your Currency

Finansal Hizmetlerimiz

Arama sonuçlarınız

Finansal Hizmetlerimiz

tarafından gönderildi admin_grand üzerinde 19 Kasım 2018
0

Türkiye’de emlak alım satımı ile ilgili tüm konularda  kaliteli finansal bilgi gerektirir.  Firma olarak  ipotek, sigorta, vergi ve muhasebesel işlemlerde  hizmetler sunuyoruz.

Kredi Kullanmanız için Yardımlar Sunuyoruz

Eğer size sunulan gayrimenkullerden bir tanesini almaya karar verir ve maddi desteğe ihtiyaç duyarsanız,  Bankaların sunduğunu kredi imkanları hakkında uzman personelimizin bilgi ve becerilerinden yararlanabilirsiniz.

Firmamız bütün bankalar ile iyi ilişkiler içinde ve iletişin halindedir. Yeni gelişmeler ve değişken faiz oranları sürekli uzaman kadrolarımız tarafından takip edilmektedir. BDT ülkeleri için Garanti Bankası ve Denizbank ile mortgage kredilerinde size özel en iyi hizmetin sağlanması için siz müşterilerimize en iyi koşulları sunmaktadır. Krediler istenilen para birimine göre dolar, euro ve Türk olarak verilebilir.

Vergiler ve Muhasebe Hizmetleri

Türkiye’de emlak satın alındığında, yıllık emlak vergisi, su ve elektrik açtırma ücretleri ödemek gereklidir. Ayrıca aylık olarak gelecek olan elektrik ve su faturalarının takibi gerekmektedir. Tüm bu işlemler için uzman kadromuz sizin yerinize ilgilebilir ve sizin adınıza ödemelerinizi takip edebilirler.

Bizler  yatırımcılarımız için, ister tüzel, isterse birey olsun Türk hukuk sistemine uygun bir biçimde muahsebe işlemlerinin yapılması ve vergilerinin ödenmesi için hizmetler vermekteyiz. Bu işlemler yapılırken de bütün işlemleri raporlar halinde müşterilerimize bildirmekteyiz.

Türk misafir perverliği ile sizlere yardımcı olmaktan ve danışmanınız olarak hizmet verebildiğimiz için çok mutluyuz…

  • Detaylı Arama

    Diğer Arama Seçenekleri
  • Archives

  • Etiketler

Email Listemize Kayıt Olun !

Bizden en son haberleri ve en güncel ilanları almak için e-posta listemize katılın.

TEBRİKLER ! BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KAYIT OLDUNUZ !

Listeleri Karşılaştır

×