• +90-242-324-3420 | info@grandemlak.com
  • Change Your Currency

Arsa, Arazi Yatırımları

Arama sonuçlarınız

Ticari Gayrimenkul

tarafından gönderildi admin_grand üzerinde 21 Kasım 2018
0

Ticari gayrimenkul yatırımı hızla gelişmekte olan Türkiye’de çok büyük gelecek ve karlılıklar vaat etmektedir. Bu tür bir yatırım, yeni bir iş yeri açmak, mevcut işi geliştirmek, çeşitli perakende tesisleri açmak, eğlence veya turizm tesisleri kurmak isteyenler için uygundur. Ayrıca iyi bir yatırımla iyi bir kira getirisi elde etmek, yada iyi bir kar elde etmek mümkündür.

Ticari Gayrimenkul Önerilerimiz;

  1. Ticari Gayrimenkul Yapım Aşamasındayken:  Yapım aşamasında ticari gayrimenkul almak her zaman daha avantajlıdır. Hem maliyetler azalırken hemde inşaat aşamasında istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Bu tür bir yatırımda ticari gayrimenkul alınıp proje tamamlanmadan satışını yapmak yada proje bitiminde hemen kiraya vermek mümkündür.
  2. Hazır Ticari Gayrimenkul Yatırımı: Uzun yada kısa vadede kar amacı yada kira beklentisi olanlar için hemen gelir elde etmeye başlayabilecekleri bir yatırım türüdür. Antalya sürekli gelişmekte olan bir şehir olduğundan Ticari Gayrimenkuller her geçen gün değer kazanmaktadır.
  3. Kiraya verme Amacı ile Ticari Gayrimenkul Yatırımı: Antalya’da iyi bir bölgede yapacağınız ticari gayrimenkul yatırımı ile hemen bir kira geliri elde etmeye başlayabilirsiniz. Grand Real Estate size bu aşamada kira getirisi, kaç yılda geri dönüşü olduğu, bölgenin yıllık fiyat artışları, yıllık faiz oranları, amortisman bilgilerinden oluşan bir karma ile yapacağınız yatırım hakkında karma bir bilgi sunacaktır ve en doğru yatırımı yapmanızda size yardımcı olacaktır.
  4. Hazır Bir İşletmeyi Devralma: Belirli bir alanda faaliyet gösteren, dükkan, mağaza, kafeler, restoran yada otel gibi yatırımlar hem zaman, hemde kuruluş maliyetleriniz olmayacağı için karlıdır.  O alandaki iş deneyiminize güveniyor ve hazır ve çalışmakta olan bir gayrimenkulü devralmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve geniş portföyümüzden faydalanabilirsiniz.
  • Detaylı Arama

    Diğer Arama Seçenekleri
  • Archives

  • Etiketler

Email Listemize Kayıt Olun !

Bizden en son haberleri ve en güncel ilanları almak için e-posta listemize katılın.

TEBRİKLER ! BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KAYIT OLDUNUZ !

Listeleri Karşılaştır

×