• +90-242-324-3420 | info@grandemlak.com
  • Change Your Currency

Hukuksal Hizmetlerimiz

Arama sonuçlarınız

Hukuksal Hizmetlerimiz

tarafından gönderildi admin_grand üzerinde 19 Kasım 2018
0

Grand Real Estate, Türkiye’de güvenilir bir ortak olmayı hedeflemektedir ve bu nedenle mülk satın alma ile ilgili yasal geniş bir hizmet yelpazesi sunar.

Ne tür bir mülk olursa olsun ve isteklerinize uygun mülkiyet ile ilgili, tüm hukuki belgeleri, sizin için gerekli evraları hazır bulundurur.

Yasal destek

Gayrimenkul alanında, Danışmanlarımız ve Uzmanlar herhangi bir hukuki konularda size yardımcı olarak, mülkiyet satın alma yada kiralama ile ilgili  tüm süreç boyunca size eşlik edeceklerdir. Etkili bir satış sözleşmesi ve sonrasında satış başvurusu için gerekli belgeleri ve devlet kurumlarından gerekli izinlerin alınması ile yardımlar ve  sizlere gayrimenkulunüz ile ilgili detaylı bir değerlendirme raporu sunacaklardır.  Doğru ve hukuki zemini iyi hazırlanmış bir yatırım yada mülk edinimi her zaman sizler için daha yüksek bir kazanç sağlayacaktır.

Ayrıca sağladığımız  çeşitli yasal konularda danışmanlık hizmetleriz için bizden yardım isteyen müşterilimizin sorunlarını başarıyla çözmekten, her zaman yardımcı olmaktan mutlu oluruz.

Türkiyede Şirket Kurma

Gerçek veya tüzel yabancı kişilerin mülkiyet edinimi   ve gayrimenkul satın alabilmesi için iki ana yöntem vardır.

1) Şahış olarak adınız soyadınız ve gerekli evraklar birlikte gayrimenkul edinme

2) Uluslar arası bazı kısıtlamalardan dolayı Şirker Kurularak mülkiyet edinimi

Eğer Şirket Kurularak bir yatırım yapılması gerekli ise işte Grand Real Estate olarak burada biz devreye giriyoruz. Uzmanlarımız ve Danışmanlarımız ile birlikte şirket kurulumunuza yardımcı olmaktayız. Böylece şirker kurulum maliyetleri en aza indirerek sizlere evrak hazırlıkları, kayıt başvuruları ve şirket kurulumu sonrasında muhasebe işlemlerinde uzman kadromuzla hizmet vermektetiz.

Grand Real Estate şirket kurulum maliyetlerinizi en aza indirirken akılcıl ve yüksek kazançlı yatırımlar yapmanızda sizlere yardımcı olmaktadır.

Herhangi bir yasal sorunuz varsa veya profesyonel bir tavsiyeye ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşın ! Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız !

  • Detaylı Arama

    Diğer Arama Seçenekleri
  • Archives

  • Etiketler

Email Listemize Kayıt Olun !

Bizden en son haberleri ve en güncel ilanları almak için e-posta listemize katılın.

TEBRİKLER ! BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KAYIT OLDUNUZ !

Listeleri Karşılaştır

×