• +90-242-324-3420 | info@grandemlak.com
  • Change Your Currency

Ulaşım

Your search results

Ulaşım

Posted by admin_grand on 11 مارس 2019
0

Şehir içi Ulaşım
Şehirler arası ulaşımda genel olarak otobüs, trenler, merto’lar yaygındır. Toplu taşıma araçlarında ortalama fiyat kişi başı 1$ arasındadır. Biletler otobüs duraklarından yada gişelerden alınır.  Ulaşım saatleri genel olarak 06:00 ‘da başlar ve 24:00 arasındadır. Küçük şehirlerde daha kısadır bu aralık.

Bunlar dışında hemen hemen her sokakta bir taksi bulabilirsiniz.

Şehirler Arası Ulaşım
Otobüs: Genelde bilinen firmalar Pamukkale, Kamil Koç, Ulusoy  ve benzerleri. Türkiye’de otobüs ağı çok iyi dizayn edilmiştir. Otobüsler klimalı ve son derece konforludur. Seyahatiniz boyunca otobüsler de çeşitli ikramlar yapılır.

Tren: Türkiye’de demiryolu ağları çok gelişmediğinden daha çok büyük şehirler arasında yolculuk yapılırken kullanılması uygundur. İstanbul, Ankara ve İzmir arasında yolculuklarda çok uygundur.

Uçak: Hava yolu taşımacılığı Türkiye’de çok gelişmiştir. İstediğini hemen hemen her bölgeye uçakla ulaşabilirsiniz. Türkiye’de kullanılan uçakların çok büyük bir bölümü yeni ve konforludur.

Ayrıca çeşitli dönemlerde yapılan çeşitli indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Deniz Yolu: Türkiye’nin üç tarafı denizlerle çevrilidir. Ancak deniz ulaşımı Türkiye’de denizlerin konumundan dolayı çok kullanılmaz, çünkü genelde diğer yollar daha hızlıdır. Deniz yolu genellikle Marmara ve Ege denizinde yaygın kullanılmaktadır.

  • Detaylı Arama

    More Search Options
  • Archives

Email Listemize Kayıt Olun !

Bizden en son haberleri ve en güncel ilanları almak için e-posta listemize katılın.

TEBRİKLER ! BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KAYIT OLDUNUZ !

Compare Listings

×