• +90-242-324-3420 | info@grandemlak.com
 • Change Your Currency

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz

Güzeloba Mah. Yaşar Sobutay Caddesi No: 2/B Muratpaşa, Antalya

Açılış saatleri

09:00
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
yükleniyor...
Hiçbir sonuç bulamadık
Görünüm Yol Haritası Uydu melez Arazi Benim konumum Tam ekran Önceki Sonraki
Arama sonuçlarınız

GRAND EMLAK REAL ESTATE

Güzeloba Mah. Yaşar Sobutay Caddesi No: 2/B Muratpaşa, Antalya
Faks:+90 242 324 3420

Gayrimenkul yatırımlarınız için eksiksiz danışmanlık hizmeti veren firmamız eğitimli kadrosuyla sektöre yenilikler getirmeye devam etmektedir. “Grand Real Estate” , profesyonel bir yaklaşımla sizlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktadır.

Hedefimiz gayrimenkul danışmanlık sektörünü saygın, güvenilir ve insanların kariyer tercihi olacak şekilde cazip hale getirerek, ülkemizde uluslararası standartlarda hizmet verebilmektir.

Amacımız, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, bulmak, satış ve satış sonrasında müşteri haklarını koruyarak güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet sunmaktır. İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mimari iş olarak görmeyip; tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanlarını müşteriye sunmaktır.

Firmamız emlak alım satımı, müşavirlik, turistik kiralama sistemleri (alternatif tatil çeşitleri), proje geliştirme, yatırım danışmanlığı, lüks konut yatırımları, gayrimenkul değerleme hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Grand Real Estate pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde, paranızın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal, ulusal ve uluslararası anlamda hizmetler sunmaktadır…

Firmamız yine sektörde çok büyük bir hizmet açıklığını gidermiş ve büyük ve uzun çabalar sonucunda Türkiye’nin en büyük günlük ve yazlık amaçlı daire, villa kiralama sistemini kurmuş bulunmaktadır.

Ülkemizde tatil anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiğimiz ” Ev ve Tatil ” kurgusu Türkiye ekonomisine katma değer, ailelerin bütçelerine artı değer sağlamaktadır.

Sayısız otel ve konaklama çeşidine bir yenisini daha ekleyen anlayış ,kalabalık ailelere hesaplı tatil alternatifi sunmaktadır. Yüksek sezonda artan talepleri karşılamakta zorlanan otellerin konaklama ücretleri kalabalık ailelerin tatil bütçelerine hitap edememektedir. 5 yıldızlı bir tesise ödenen kişi başı ücretle bir daire ya da villa dolusu yakınınızla tatile evet diyorsanız bizi arayın. Tüm cennet tatil köşelerinde villada ya da dairede otel konforunda hesaplı tatil için sizlerleyiz. Gerek müstakil havuzlu, eşyalı villalar gerekse site içinde villa, apart ya da daireler huzurlu, konforlu, hesaplı tatil için sizleri bekliyor. Erken rezervasyon avantajlarından faydalanmak için elinizi çabuk tutun…

Nasıl Çalışıyoruz  ?

 • Ulusal ve uluslararası ticaret hukukuyla ilgili süreçleri avukatlarımız sayesinde izlemekteyiz,
 • Mimar ve mühendis ekibimizle proje oluşturma, geliştirme iyileştirme kabiliyetine sahibiz,
 • Bilişimde küreselleşen dinamiklerin farkındayız
 • Avrupa , İskandinavya , Rusya , Amerika, Arap Yarımadası’nda ve Türki Cumhuriyetlerde çözüm ortaklarımızla hareket etmekteyiz,
 • Satış sonrası hizmetlerimizle farkındalık yaratmaktayız,
 • VIP hizmetlerimiz ve müşteri beklentisi doğrultusunda organizasyon kurgulayabilecek ekibimiz mevcuttur.
 • Küreselleşen dünyada iletişim, eğitim, çözüm odaklı servisler sunmaktayız.

Bizimle iletişime geçin

Özel mesajlara, kullanıcı hesabınızdaki "Gelen Kutusu" sayfasından cevap verebilirsiniz.
 • Detaylı Arama

  Diğer Arama Seçenekleri
 • Archives

 • Etiketler

Email Listemize Kayıt Olun !

Bizden en son haberleri ve en güncel ilanları almak için e-posta listemize katılın.

TEBRİKLER ! BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KAYIT OLDUNUZ !

Listeleri Karşılaştır

×