• +90-242-324-3420 | info@grandemlak.com
  • Change Your Currency

Arama sonuçlarınız

Gayrimenkul Alımların’ da Bitcoin Kullanabilirsiniz

tarafından gönderildi admin_grand üzerinde 26 Haziran 2019
0

Bitcoin, Etherium, Ripple ve USDT gibi cripto para birimleri emlak sektörüne hızla giriş yaptı. Grand Emlak olarak, gayrimenkul satışların da cripto para birimlerini de ödeme olarak kabul edebileceğinizi bildirmek isteriz.
Bitcoin Nedir ?
Birçok kişi Bitcoin hakkında bir takım bilgilere sahip ama Bitcoin’in ne olduğunu tam olarak bilen çok fazla kişi yok. Bitcoin’e kimi “Dijital”, kimi “Kripto”, kimi “Sanal” diyor.

Kripto para olarak bilinen Bitcoin, Türk Lirası, Euro ve Dolar gibi bir para sistemidir. Internet aracılığıyla kullanılır ve hiçbir merkezi otoriteye ya da aracı kuruma bağlı değildir.
Günümüzde kripto para birimleri küresel ekonomi için göz ardı edilmeyecek bir unsur haline geldi. Bütün Cripto para birimleri içinde en büyük değer artışını Bitcoin elde etti.

Bitcoin, son dönemde artan değeri ve teknik altyapı sağlamlığı ile Türk yatırımcılarının da ilgisini çekmeyi başardı. Google arama trendi istatistikleri, Türkiye’nin Bitcoin’e gösterdiği ilgininin her ay kayda değer bir şekilde arttığını gösteriyor.

Küresel eğilim başta genç yatırımcılar olmak üzere, gayrimenkul sektöründeki yatırımcıları da cezbetmektedir.
Dijital ortamda birçok alışveriş için kullanılan Cripto para birimleri, Grand Emlak Tarafından Tapu teslim öncesi, o günkü Bitcoin borsasına göre değerinden hesaplanan bedelle ödeme yapabilirsiniz. Bitcoin ile ödeme yapma ve hesaplar arası para transferi gibi işlemler kur kaybı olmadan daha güvenilir ve hızlı olacak.

Kripto para birimlerinin sisteminde yapılan ödemelerin doğrulanması için açık anahtarlı şifreleme, noktadan-noktaya ağ bağlantısı ve proof-of-work gibi teknolojiler kullanılır. Bu teknolojiler yatırımcılara hızlı ve son derece güvenilir bir ödeme ağı sağlar.
Bitcoin yatırımı ile; gayrimenkul sektörüne yatırım yapmak, karınızı garanti altına almak istiyorsanız size bu konuda hizmet etmekten mutluluk duyarız.

  • Detaylı Arama

    Diğer Arama Seçenekleri
  • Archives

  • Etiketler

Email Listemize Kayıt Olun !

Bizden en son haberleri ve en güncel ilanları almak için e-posta listemize katılın.

TEBRİKLER ! BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KAYIT OLDUNUZ !

Listeleri Karşılaştır

×