• +90-242-324-3420 | info@grandemlak.com
  • Change Your Currency

Your search results

Yasal Uyarılar

Bu sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfada Grand Emlak’ın yasal uyarı ve sorumluluk reddini bulabilirsiniz.

Grand Emlak’ın Web Site İçeriği

grandemlak.com’un içeriği satılık emlaklar, emlakların içeriği, fiyatları, fotoğrafları, müşteri görüş videoları ve metinleri, emlak satın alma konusunda makale ve emlak sektörü hakkında haberlerden oluşmaktadır.

Web Site Kullanıcılarına Uyarılar

– Websitemizde yayınlanan bilgiler her ne kadar iyi niyet ön planda tutularak hazırlanmışsa dahi; satıcının fikir değiştirmesinden, fiyat güncellemesinden, yazım hatasından veya 3. şahıslar / kurumlar tarafından yanlış bilgilendirmeden dolayı ilan edilen bilgilerde farklılıklar olabilir. Websitemizde yayınlanan bilgiler hiç bir kontratta satışı bağlayıcı bir söz değildir.

– İlan edilen emlak fiyatları satıcının ilan ettiği fiyatlar olup, gerçekleşen satış bedelini ifade etmemektedir. Satıcı, uygun bulduğu fiyattan satmakta özgürdür. Yazılı bir kontrat yoksa, Grand Emlak’ı bilgilendirmeden fiyat değiştirme hakkını saklı tutar.

– Emlak ilanlarımızda girilen emlak bilgileri hiç bir satış kontratını bağlayıcı olamaz. Emlak sahibinden satış şartları arasına bizim sitemizde yazılı olan bilgiyi teyit ettiriniz ve emlak sahibinden yazılı taahhüt alınız. Emlak sahibinin sözünü tutmamasından firmamız sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan emlağın size ait olduğu ve bilginiz olmadan satıldığını düşünüyorsanız, lütfen iletişim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi

Grand Emlak, web sitesinde yer alan bilgilerin doğru, güncel ve eksiksiz olması için çaba gösterir. Ancak, sitede yer alan bilgiler zaman içinde güncelliğini yitirebilir. Grand Emlak, bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğru, güncel veya eksiksiz olduğunu taahhüt ve garanti etmez.

Grand Emlak, önceden bildirerek veya bildirmeksizin içeriği kısmen veya tamamen değiştirme, silme veya geçici olarak kaldırma hakkını saklı tutar. Bu nedenle, yanlış kullanım veya teknik hatalardan kaynaklanan veya genel olarak yayınlanan bilgilerin kullanımıyla ilgili olan herhangi bir hasar veya kayıp için sorumluluk kabul etmez.

Virüs Sorumluluk Reddi

Web sitesini virüslerden korumak için tüm önlemleri alıyoruz ancak web sayfalarından erişilebilecek herhangi bir bilgi, yazılım veya diğer materyallerin, virüs, solucan (worm), Truva atı (Trojen) veya diğer zararlı bileşenlerden arınmış olduğunu beyan ve garanti etmemekteyiz.

Grand Emlak, doğrudan grandemlak.com ya da bağlantılı herhangi bir üçüncü taraf siteler tarafından ortaya çıkabilecek tesadüfi veya sonuçsal zararlardan sorumlu değildir.

Web sitesine, içeriğine ve temel yazılıma veya ilgili yazılıma erişmeden önce virüslere karşı gerekli tüm önlemleri almalısınız.

Dış Bağlantılar ile İlgili Bilgiler

Grand Emlak, tarayıcılar, işletim sistemleri ve güvenlik sitelerine karşı siteyi daha da geliştirmek için istatistik bilgileri günlüğe kaydeder. Bu bilgiler üçüncü taraflara dağıtılmamaktadır. E-posta yoluyla toplanan tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacak ve başka hiçbir taraf ile satılmayacak veya paylaşılmayacaktır.

Ancak, web sitemiz üçüncü taraflara ait web sitelerinin bağlantılarını içermektedir. Bu bağlantıları kullanırsanız sitemizden ayrılırsınız. Bu linkler sadece bilgi ve kolaylık için sağlamak için verilmiştir ve bağlantılı web sitelerinin sorumluluğu sadece kendilerine aittir. Grand Emlak, bağlantılı herhangi bir web sitesinin içeriğini kontrol etmemekte ve içeriği hakkında sorumluluk kabul etmemektedir. Harici bir web sitesine eriştiğinizde, Grand Emlak’ın içeriği üzerinde herhangi bir kontrolü olmadığını unutmayın.

Telif Hakkı

https://www.grandemlak.com/ ve tüm içerik, ticari marka, hizmet, logolar, fotoğraflar, tasarımlar, grafikler ve yazılım, Grand Emlak Emlak AŞ lisansı ve yan veya bağlı kuruluşları tarafından korunmakta, kontrol edilmekte ve lisanslanmaktadır.

Kullanıcı sitenin içeriğini dikkatli, doğru ve yasal bir şekilde kullanmak ve bu uyarılara dikkat etmekle yükümlüdür;

– Herhangi bir amaçla Grand Emlak web sitesindeki içeriğin veya içerik bölümlerinin kullanımı yasaktır.
– Grand Emlak’a ait markanın ve diğer logoların kullanımı yazılı izin alınmadan yapılması kesinlikle yasaktır.
– Bu siteden herhangi bir bilgiyi veya materyali kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayınlayamaz, yükleyemez, gönderemez, iletemez veya dağıtamazsınız.
– Açık yazılı iznimiz dışında, içeriği dağıtamaz veya ticari olarak istismar edemezsiniz. Bunu başka bir web sitesinde veya başka bir elektronik ortama iletemez veya saklayamazsınız.

Herhangi bir biçimde içeriğin bir kısmının veya tümünün yeniden dağıtımı veya çoğaltılması aşağıdaki bilgiler dışında yasaktır:

– Yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için kopya edilmesine izin verilir.
– Ancak web sitesini materyalin kaynağı olarak kabul ederseniz, içeriği kişisel kullanımlarınız için üçüncü şahıslara kopyalayabilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan Grand Emlak’ın bilgilerinin kullanılması, bilgimizin kaynağını belirtmeniz ve aşağıdakilere başvurmanız halinde yapılabilir:

Grand Emlak © 2012 – 2019 – Her hakkı saklıdır. Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, Mytra Gayrimenkul Turizm ŞTİ’nin önceden yazılı iznine tabidir.

Yasal Uyarı Adresi

https://www.grandemlak.com adresinin ve Grand Emlak’ın diğer dillerdeki etki alanlarının yasal uyarı adresi aşağıdaki gibidir;

Adres: Grand Emlak Real Estate, Güzeloba Mah. Yaşar Sobutay Caddesi No: 2/B Muratpaşa, Antalya

Telefon: Tel: +90 242 324 3420 tr en de de ru ru uk ua

Tel: +90 532 792 3314 tr

E-posta: info@grandemlak.com

Bu adres bilgisinden başka adreslere yapılan bildirimler dikkate alınmamaktadır.

Web sitemizde sizi rahatsız eden bir içerik olduğuna inanıyorsanız, lütfen iletişim formumuzu veya yukarıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin.

  • Detaylı Arama

    More Search Options
  • Archives

Email Listemize Kayıt Olun !

Bizden en son haberleri ve en güncel ilanları almak için e-posta listemize katılın.

TEBRİKLER ! BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KAYIT OLDUNUZ !

Compare Listings

×